XXIII Prezentacje Artystyczne Młodzieży II LO

Dreszerczycy zakwalifikowani do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej. Od lewej: Szymon, Milena, Kaja, Alan oraz Natalia.

„Miłość mi wszystko wyjaśniła…”
- słowa Papieża Jana Pawła II stały się hasłem przewodnim tegorocznych Prezentacji Artystycznych Młodzieży II LO w Chełmie.
26 kwietnia 2022 r. już po raz XXIII młodzież II LO w Chełmie zaprezentowała swoje talenty na deskach Chełmskiego Domu Kultury. Wydarzenie było tym bardziej doniosłe, że po dwóch latach pandemii i wersjach internetowych Prezentacji Artystycznych mogliśmy je zrealizować na żywo przed publicznością, której serdecznie dziękujemy za przybycie.
Ponownie postawiliśmy na motyw miłości, ponieważ jest ona ogromną siłą, podstawową energią, bez której ani człowiek, ani świat nie mogą harmonijnie się rozwijać i zaznać szczęścia. Prawdziwy wymiar miłości jest nieskończony i nabiera nowego wymiaru w czasach nam współczesnych. Kreatywna młodzież przedstawiła różne oblicza miłości i przeniosła widzów w tajemnicze jej zakamarki.
Pracę koordynowały panie: Aneta Holuk i Małgorzata Krasowska – nauczycielki języka polskiego. Animacje do występów przygotowali uczniowie klasy I a pod kierunkiem p. Andrzeja Oleszczuka. Nad całym przedsięwzięciem czuwał dyrektor II LO – p. Zbigniew Niderla. 

© Copyright 2022 II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Bartosz Kuliński.

Mobirise page maker - Find more