how to make a site for free

DRESHWOOD

Cel:

Dostarczamy zdjęcia z imprez szkolnych w celu zachowania i zapamiętania tych wszystkich ważnych chwil.

Obecny skład

W razie pytań do kogo się z czym zgłosić

Łukasz Łukiewicz

Opiekun koła, koordynator, zarządca bloga, historyk i "ustawiacz kamer". Jeśli chcesz się zapisać do nas, masz prośbę o usunięcie zdjęcia lub chcesz, żeby na Twojej imprezie zdjęcia były robione, porozmawiaj z Sorem. 

Andrzej Ślepaczuk

Nauczyciel angielskiego, drugi opiekun koła, również "ustawiacz kamer" i posiadacz najlepszej pod względem technologicznym sali. Na nocy filmowej to on będzie zapewniał główną rozrywkę. Jeśli chcesz porady na temat Twoich kadrów, na pewno pomoże.

Bartosz Kuliński

Nikt nie wie, jakim cudem znajduje jeszcze czas na naukę, jednak na praktycznie każdej imprezie się znajdzie z legendarnym już Nikonem D5200. Jeśli wyjdziesz zabawnie na jakimś zdjęciu, to od niego możesz je dostać. Poratuje pomocą, gdy komputer odmówi posłuszeństwa i udzieli wszelkich rad, jeśli się tylko go o coś zapytasz. Główny edytor zdjęć i jeden z głównych zarządców bloga.

Sebastian Korszla

Główny operator kamery i montażysta filmowy, spec od nagłośnienia. Nie ważne w jakich warunkach i tak potrafi dobrze przygotować dźwięk do imprez organizowanych w szkole.

Marta Karczmarczyk

Fotograf. Zazwyczaj zobaczysz ją na ważniejszych imprezach. 

Klaudia Kopczyńska

Fotograf. Również pojawia się najczęściej na ważniejszych imprezach. 

Dołącz do nas!

Jeżeli interesujesz się fotografią i chcesz rozwinąć swoje umiejętności łapania ciekawych kadrów pod presją czasu oraz pracy w grupie, to zapraszamy serdecznie!