Sukces reprezentacji II LO w Chełmie w koszykówce 3×3

Reprezentacje dziewcząt i chłopców II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie odniosły sukces podczas pierwszego etapu zawodów w koszykówce 3x3. Dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli II miejsce, awansując do etapu rejonowego rozgrywek.

Koszykówka 3×3 II LO Chełm ponownie przyniosła naszej szkole sportowe sukcesy. 17 kwietnia 2026 r. na obiektach I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie odbył się pierwszy etap zawodów, podczas którego reprezentacja dziewcząt wywalczyła I miejsce, natomiast drużyna chłopców zajęła II miejsce. Tym samym oba zespoły zapewniły sobie awans do etapu rejonowego rozgrywek.

Awans do etapu rejonowego

Sukces reprezentacji II LO w Chełmie zapewnił zawodnikom udział w rywalizacji na szczeblu rejonowym, która rozpocznie się w najbliższym tygodniu.

Opiekę nad zespołami sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Adam Kot
  • Norbert Wysocki

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom osiągniętych wyników oraz życzymy powodzenia w kolejnych etapach rozgrywek.

Sportowa pasja i zaangażowanie

Udział w zawodach sportowych to nie tylko okazja do rywalizacji, ale również możliwość rozwijania pasji, współpracy zespołowej oraz sportowych umiejętności. Kolejny sukces uczniów II LO w Chełmie pokazuje, że szkolna reprezentacja regularnie osiąga bardzo dobre wyniki w rozgrywkach międzyszkolnych.

Podziel się swoją opinią
Przejdź do treści