Pożegnanie Maturzystów w II LO w Chełmie

24 kwietnia 2026 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie odbyła się uroczystość pożegnania maturzystów – wyjątkowe wydarzenie pełne wzruszeń, podziękowań i wspomnień. Był to symboliczny moment zakończenia ważnego etapu edukacji oraz początek nowej drogi dla absolwentów szkoły.