Sukces Filipa Banaszka w Olimpiadzie Przedsiębiorczości „Biznes i Zarządzanie”

Filip Banaszek, uczeń klasy 4b menadżerskiej II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, zdobył tytuł laureata etapu centralnego Olimpiady Przedsiębiorczości „Biznes i Zarządzanie”. To kolejny znaczący sukces naszego maturzysty.




