Warsztaty z mikrobiologii

28 stycznia 2025 roku klasa medyczna 2e uczestniczyła w warsztatach z mikrobiologii na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS w Lublinie. Młodzież zdobyła nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną – wykonała próbki posiewów na podłożach agarowych. Na Wydziale Chemii brała udział w warsztatach dotyczących ,,Technik światłowodowych” oraz wykładzie pt:,,Zielony wodór” prowadzonym przez prof. Janusza Ryczkowskiego.

Podziel się swoją opinią
Przejdź do treści