Sukces siatkarzy plażowych II LO w Chełmie

Siatkówka plażowa II LO Chełm przyniosła kolejne sportowe sukcesy uczniom naszej szkoły. Podczas miejskiego etapu zawodów dziewczęta zdobyły II miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli I miejsce i awans do półfinału wojewódzkiego.

18 maja 2026 r. odbył się miejski etap zawodów w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja dziewcząt II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie bardzo dobrze zaprezentowała się podczas turnieju i wywalczyła II miejsce. Opiekunem drużyny był Tomasz Turowski.

Awans chłopców do półfinału wojewódzkiego

Duży sukces odniosła również reprezentacja chłopców II LO w Chełmie. Drużyna zajęła I miejsce w etapie miejskim, dzięki czemu uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego rozgrywanego w Świdniku.

Podczas kolejnego etapu zawodów uczniowie ponownie zaprezentowali wysoki poziom sportowy i ostatecznie zdobyli II miejsce.

Opiekunem drużyny był Adam Kot.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom, zawodnikom oraz opiekunom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Sportowe osiągnięcia uczniów II LO w Chełmie są dowodem zaangażowania, systematycznej pracy oraz rozwijania pasji związanej ze sportem.

Podziel się swoją opinią
Przejdź do treści