18 maja 2026 r. odbył się miejski etap zawodów w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców.
Reprezentacja dziewcząt II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie bardzo dobrze zaprezentowała się podczas turnieju i wywalczyła II miejsce. Opiekunem drużyny był Tomasz Turowski.
Awans chłopców do półfinału wojewódzkiego
Duży sukces odniosła również reprezentacja chłopców II LO w Chełmie. Drużyna zajęła I miejsce w etapie miejskim, dzięki czemu uzyskała awans do półfinału wojewódzkiego rozgrywanego w Świdniku.
Podczas kolejnego etapu zawodów uczniowie ponownie zaprezentowali wysoki poziom sportowy i ostatecznie zdobyli II miejsce.
Opiekunem drużyny był Adam Kot.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom, zawodnikom oraz opiekunom osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Sportowe osiągnięcia uczniów II LO w Chełmie są dowodem zaangażowania, systematycznej pracy oraz rozwijania pasji związanej ze sportem.



