4 maja 2026 r. na obiektach sportowych Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie odbył się drugi etap zawodów 1/2 województwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców.
Reprezentacje II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie bardzo dobrze zaprezentowały się podczas sportowej rywalizacji, zdobywając miejsca na podium.
Sukces drużyny dziewcząt
Reprezentacja dziewcząt II LO w Chełmie wywalczyła II miejsce. Szkołę reprezentowały:
- Hanna Stachniuk (1c)
- Antonina Urban (1e)
- Laura Stempkowska (1e)
- Laura Trusiuk (1e)
Drużyna przez cały turniej prezentowała wysoki poziom sportowy oraz dużą determinację podczas rozgrywek.
Drużyna chłopców na podium
Bardzo dobrze spisali się również reprezentanci II LO w Chełmie w kategorii chłopców. Drużyna zajęła III miejsce, a szkołę reprezentowali:
- Miłosz Panasiuk (2a)
- Michał Grzeszczuk (3a)
- Bartłomiej Kowalski (3a)
- Jakub Śliwiński (1d)
Zawodnicy pokazali zaangażowanie, dobrą współpracę zespołową oraz sportową waleczność.
Gratulacje dla reprezentacji II LO
Opiekunami drużyn byli:
- Adam Kot
- Norbert Wysocki
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom osiągniętych wyników oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych i dalszego rozwijania pasji związanej z koszykówką.



