Sukces reprezentacji II LO w Chełmie w koszykówce 3×3

Koszykówka 3x3 II LO Chełm ponownie przyniosła naszej szkole sportowe sukcesy. Podczas zawodów 1/2 województwa reprezentacja dziewcząt wywalczyła II miejsce, natomiast drużyna chłopców zajęła III miejsce.

4 maja 2026 r. na obiektach sportowych Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie odbył się drugi etap zawodów 1/2 województwa w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców.

Reprezentacje II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie bardzo dobrze zaprezentowały się podczas sportowej rywalizacji, zdobywając miejsca na podium.

Sukces drużyny dziewcząt

Reprezentacja dziewcząt II LO w Chełmie wywalczyła II miejsce. Szkołę reprezentowały:

  • Hanna Stachniuk (1c)
  • Antonina Urban (1e)
  • Laura Stempkowska (1e)
  • Laura Trusiuk (1e)

Drużyna przez cały turniej prezentowała wysoki poziom sportowy oraz dużą determinację podczas rozgrywek.

Drużyna chłopców na podium

Bardzo dobrze spisali się również reprezentanci II LO w Chełmie w kategorii chłopców. Drużyna zajęła III miejsce, a szkołę reprezentowali:

  • Miłosz Panasiuk (2a)
  • Michał Grzeszczuk (3a)
  • Bartłomiej Kowalski (3a)
  • Jakub Śliwiński (1d)

Zawodnicy pokazali zaangażowanie, dobrą współpracę zespołową oraz sportową waleczność.

Gratulacje dla reprezentacji II LO

Opiekunami drużyn byli:

  • Adam Kot
  • Norbert Wysocki

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom osiągniętych wyników oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych i dalszego rozwijania pasji związanej z koszykówką.

Podziel się swoją opinią
Przejdź do treści