Sukces reprezentacji II LO w Chełmie w koszykówce 3×3

Reprezentacje dziewcząt i chłopców II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie odniosły sukces podczas pierwszego etapu zawodów w koszykówce 3x3. Dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli II miejsce, awansując do etapu rejonowego rozgrywek.




